RC Sedmikráska OTEVŘENO

RC Sedmikráska OTEVŘENO

  V květnu jsme s velkou radostí konečně mohli Sedmikrásku opět otevřít a přivítat návštěvníky centra. Společný čas s dětmi a rodiči byl velmi příjemný. Proběhla také beseda s Mgr. Martinem Vlasákem na téma „Dětský vzdor a vztek u dětí do 6 let.“ Při besedě rodiče aktivně debatovali na dané téma, byli motivováni do jednotlivých momentů výchovy, které s dětmi denně zažívají.         

         Ve dnech 31.5. – 3.6. 2021 proběhne v RC Sedmikráska již 6. ročník „TÝDNE BEZPEČNOSTI PRO CELOU RODINU.“ Připravujeme besedy s praktickým uplatněním v běžném životě. Prvním tématem budou „Základy první pomoci.“ Dále bychom rádi uskutečnili besedu s policistkou Bc. Simonou Dvořákovou, inspektor policie ČR o „Předcházení úrazů a rizikového chování dětí a mládeže.“ Týden zakončíme besedou na téma „Děti do 6 let – mobily, tablety a závislosti“ s Mgr. Martinem Vlasákem, pedagog II. stupně ZŠ a lektor primární prevence a otec tří dětí. Pro děti a rodiče, prarodiče bude připraven zábavný i naučný program „Záchranáři“.

Otevírací doba je po – čt 7:30 – 12:00 a po a st 15:00 – 17:00. Důležité informace pro vstup: bez příznaků nemoci / v respirátoru (zakrytý nos i ústa) / po dezinfekci rukou / po předchozím přihlášení. Příspěvek při návštěvě je vždy 40 Kč.

Podrobné informace najdete včas na našem webu: www.sedmikraska.jbdobruska.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu

vedoucí RC Sedmikráska Iva Horáková

Napsat komentář